rodzaj nieruchomości

transakcja

powiat

gmina

miejscowość

cena (zł)
-

powierzchnia (m2)
-

pokoje
-

piętro
-

symbol

chcesz kupić nieruchomośćChcesz kupić
nieruchomość?
chcesz sprzedać nieruchomośćChcesz sprzedać
nieruchomość?
notatnikNotatnik

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

Zapytaj o kredytZapytaj
o kredyt
Plany mieszkańPlany
mieszkań
kontaktMasz pytania?
Skontaktuj się z nami
ul. Promienna 7 c
793 98 54 54
biuro.handeldom@gmail.com
kalkulator opłatKalkulator opłat

Aby obliczyć orientacyjny koszt zakupu nieruchomości wpisz określoną kwotę.


O nas

O nas

Witamy - przeznacz chwilę na zapoznanie się z naszą firmą.

 

  

Przekonaj się, jak sympatycznie i sprawnie może przebiegać transakcja. Biuro zapewnia kompleksową, profesjonalną obsługę, także transakcji powierzonych - jeśli Państwo sami znaleźli ofertę lub kontrahenta. Biuro pobiera za obsługę i odpowiedzialność  wynagrodzenie umowne w każdym przypadku.

Biuro Obrotu Nieruchomościami HANDELDOM – jak nazwa wskazuje zajmuje się przede wszystkim sprzedażą domów !

Mieszkania to nasza codzienność, rzadziej sprzedażą działek i innych nieruchomości. 

Kilka zdań od pośrednika z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Próby samodzielnej sprzedaży często zaczynają się od błędów, co owocuje stratą czasu i Twoich pieniędzy. Doświadczenie w branży, pozwala mi choć po wstępnej rozmowie, określić sposób i realność transakcji. Cena tej samej nieruchomości, może być różna i cena transakcji też może się różnić. Każdy z nas zna pojęcia "dobrze sprzedać" i "dobrze kupić" jedno i drugie może mieć zastosowanie do Twojej nieruchomości. Choćby z tego jedynego powodu warto skorzystać z doświadczenia pośrednika. Pokrótce wyjaśnię, jeśli nieruchomość X jest polecana przez wiele biur i agentów - staje nie mało atrakcyjna, bo kto che mieć coś co każdy ma...? Chcemy posiadać unikaty! To jest w ludzkiej naturze, szukamy unikatów i okazji. NAWET DROGA RZECZ PRZEWARTOŚCIOWANA MOŻE BYĆ OKAZJĄ, jeśli na rynku pojawia się tylko jedna sztuka - wtedy nawet wyższa wartość - nie ma odzwierciedlenia do takich samych bo jest jedyna ! 

Jestem dumny ze stworzonej firmy, w której z pasją realizuję swoje plany. Moje doświadczenie w branży, odpowiedzialność, współpraca ze specjalistami rynku, a przede wszystkim obsługa klienta z najwyższą lojalnością, pozwalają skutecznie zdobywać Państwa zaufanie, za które pragnę bardzo gorąco podziękować.

Posiadam licencję pośrednika 6643, jestem ubezpieczony od odpowiedzialności zawodowej w PZU nr polisy PWO00005249.

Ps.

Podjęcie decyzji o kupnie lub sprzedaży nieruchomości jest jedną z najważniejszych w naszym życiu. Jest to bowiem często majątek wypracowany przez pokolenia lub też zaciągnięcie zobowiązań kredytowych na wiele lat. Powinno się to wiązać z racjonalnym działaniem. Biorąc pod uwagę dużą wartość, kredyt, często sentyment, nie wspominając o różnych niespodziankach jakie mogą wyniknąć podczas przeprowadzanej transakcji – warto powierzyć takie działanie ubezpieczonym specjalistom, którzy chłodnym okiem, bez emocji, przeprowadzą nawet najtrudniejszą transakcję i będą za nią odpowiedzialni.

 

 


Mirosław Roszczyniała 
pośrednik  
LICENCJA POŚREDNIKA:

   


CERTYFIKATY - ZAŚWIADCZENIA:

 

 

 

 


KARIERA

 

Biuro Nieruchomości HANDELDOM - stwarza olbrzymie możliwości kariery dla osób ambitnych. W firmie zostały wprowadzone nowoczesne instrumenty działania, które pozwalają na ciągły rozwój, awans i równocześnie satysfakcję z coraz większych osiągów. Najważniejszymi elementami firmy jest:

  • człowiek
  • zaangażowanie
  • organizacja

Kandydatem na Agenta Nieruchomości powinna być osoba uparcie dążąca do celu, wzbudzająca zaufanie, łatwo nawiązująca kontakt z klientem. Dla początkujących kandydatów praca w nienormowanym trybie godzin. Mogą to być osoby już pracujące. Do podstawowych zajęć Agenta należeć będzie prezentacja nieruchomości, pozyskiwanie klientów.

Zapraszamy

załączone pliki/dokumenty

filmy video